Habartline
info@habartline.cz +420 272 661 488

Vaše vize. Neomezená.

Jsme česká společnost s více než dvacetiletou zkušeností v oboru osvětlování. Nabízíme produkty, které představují designovou a technickou špičku v osvětlovací technice. Jejich výběr a doporučení je přitom závislý pouze na našem léty prověřeném posudku o vhodnosti pro daný projekt. Spolupracujeme s renomovanými architekty a podíleli jsme se na řadě projektů, které dostaly ocenění v různých soutěžích. Mezi nejvýznamnější projekty patří světelné řešení kancelářské budovy Main Point v Karlíně (na světovém veletrhu MIPIM v Cannes vyhlášena nejlepší kancelářskou budovou na světě pro rok 2011) či osvětlení pražské centrály společnosti Vodafone (ocenění Grand Prix architektů 2012 za interiér roku).

Jak postupujeme při řešení projektů.

Proces

Vašemu projektu se s maximální péčí věnujeme od počátku až do úspěšného konce. Vše Vám ukážeme a názorně vysvětlíme - od ovládání svítidel (dotykovým panelem či jednoduchým tlačítkovým stmíváním svítidel), přes LED technologie a míchání barev u svítidel RGB až po jednotlivé barevné odstíny světla (od studené bílé až po teple bílou). To vše v prostoru, napodobujícím interiér, ve kterém budete svítidla používat. O finálním vzhledu si tak uděláte lepší představu. Sjednejte si s námi schůzku předem přes e-mail, či telefon, abychom jsme se mohli v daný čas věnovat jen Vám.

Přečtěte si celý proces

Navštivte
naše studio
Hanusova
1537/1a - Praha 4

Virtuální prohlídka

Naši partneři a dodavatelé

Na tomto místě najdete partnery, se kterými spolupracujeme. Větší množství prověřených dodavatelů znamená větší volnost ve výběru ideálního řešení pro Váš projekt.

Všichni partneři