Habartline
info@habartline.cz +420 272 661 488

Od projektu po servis

Komplexní služby

Jsme česká společnost s více než dvacetiletou zkušeností v oboru osvětlování. Poskytujeme komplexní služby v oboru osvětlovací techniky – návrh projektu, poradenství, dodávka, montáž a servis. Ke každému projektu přistupujeme individuálně, s ohledem na Vaše potřeby. Spolupracujeme se širokým spektrem dodavatelů, díky čemuž jsme schopni doporučit ten nejvhodnější produkt pro Váš projekt. Specializujeme se na dlouhodobou spolupráci s investory, architekty a projektanty. Světelná řešení nastavujeme dle zadání od Vás nebo od architekta, vždy v souladu s normovými, provozně-ekonomickými a estetickými parametry.

Základní nabídka služeb

Zjistěte jak s námi
probíhá spolupráce.
Zjistit
01
První schůzka

Preferujeme schůzku v našem studiu, ale dle situace se můžeme sejít například i na stavbě Vašeho projektu. Krátce představíme naši společnost a nabídku služeb, představíme nabídku služeb, zjistíme Vaše požadavky a dohodneme se na společném postupu a cíli.02
Předání podkladů

Ve druhém kroku od Vás obdržíme podklady v elektronické podobě (technické výkresy, půdorysy daných prostor, vizualizace) – pokud jste nám je nepředali již na první schůzce.

03
Návrh produktů

Dle Vašeho zadání poté navrhneme nejvhodnější produkty (po technické, designové a cenové stránce). Výběr provádíme my nebo Váš architekt a detaily s Vámi následně upřesníme vzájemnou komunikací. V případě, že architekta nemáte, rádi Vám doporučíme profesionály z našeho portfolia, sestaveného na základě naší více než dvacetileté zkušenosti v oboru.


04
Výpočet osvětlení

V případě, že to vyžaduje zakázka nebo norma, necháme zpracovat výpočet osvětlení. Ten Vám u komerčních prostor poslouží zároveň i jako podklad pro kolaudaci.


05
Sestavení nabídky

Jakmile máme vybrané produkty, výpočty a Vámi odsouhlasené produkty, vrhneme se na sestavení nabídky.


06
Prezentace nabídky

Nabídku s výpočtem a knihou svítidel prezentujeme na další schůzce osobně nebo s Vámi komunikujeme elektronicky. Najdeme spolu nejvhodnější řešení, a následně finalizujeme objednávku (projednáváme obchodní podmínky, slevy, termíny dodání, záruky, ...)

07
Případná montáž

Po domluvě provádíme i montáž svítidel.


08
Případné měření osvětlení

Pokud po montáži potřebujete pro kolaudaci ještě měření umělého osvětlení, jsme schopni jej zajistit. Jedná se však o placenou službu třetí straně – měření totiž musí provést akreditovaná nezávislá osoba.


09
Spektrum služeb

Nabízíme samozřejmě záruční i pozáruční servis. Celé spektrum služeb je pro naše klienty vždy zdarma. Pouze u externích zakázek jdeme cestou placené služby v rámci zpracování projektu. V případě, že následně dojde k objednání realizace a produktů u nás, tak tuto částku odečteme od ceny dodávky.

10

Domluvte si s námi termín schůzky,
abychom se Vám mohli
maximálně věnovat.

Kontakt
+420 608 330 059
info@habartline.cz

Studio
Hanusova 1537/1a
Praha 4 - Michle

Navštivte
naše studio
Hanusova
1537/1a - Praha 4

Virtuální prohlídka

Podporujeme

Na tomto místě bychom vám rádi představili skupiny, firmy a další společnosti, které podporujeme.


Naši partneři a dodavatelé

Na tomto místě bychom vám rádi představili partnery, se kterými HABARTline spolupracuje.

Všichni partneři