Advertia – Shoptet2019-02-12T12:28:17+00:00

01 Vytvoření e-shopu

Jako Shoptet partneři pro Vás připravíme kvalitní e‑shop, který používá více než 14 tisíc větších i menších podnikatelů a je skvělou alternativou k drahé tvorbě vlastního e-shopu. Na Shoptet e‑shopech se navíc každý den utratí 60 milionů korun!

Neváhejte proto a začněte také prodávat online!

02 Analytika

Bez měření to ale nepůjde! Pokud to myslíte s vaším podnikáním na internetu vážně, je potřeba si precizně nastavit webovou analytiku. Díky ní pak budete moci počítat každou korunu investovanou do reklamy a podívat se na každou návštěvu vašeho webu.

Web je ready, měření nastaveno, co pak?

03 XML Feed

Začneme tím nejdůležitějším, připravíme tzv. XML feedy, česky “automatizované produktové listy”. Tyto feedy jsou pak potřebné k importu vašich produktů do zbožových srovnávačů, jako jsou Heureka, Zboží, Google nebo Facebook.

Vaše podnikání na internetu tak může naplno začít.

04 Produktové reklamy

Po přípravě XML feedů přichází tvorba produktových kampaní. Tato forma propagace je pro e-shop tím nejefektivnějším zdrojem nových objednávek, návratnost investice do této reklamy je standardně zhruba 5 až 20 násobná. Jejich nastavení není jednoduché, ale stojí za to.

Vy budete mít tuto možnost inzerce hned ode dne spuštění vašeho eshopu.

Spolupracují s námi

Dermacol
Ed Sheeran CZ
Leo Express
Sodexo
Fatboy
IMOFA
Work Lounge
LBM

Kolik to celé stojí?

Standardně by takové řešení stálo zhruba 100 – 200 tisíc Kč. My vás nebereme jako klienty, ale jako partnery a proto vymýšlíme cestu co nejnižších nákladů a co nejvyšších zisků.

Vytvoříme funkční e-shop za jednorázovou investici 25 000 Kč. V rámci výkonnostního marketingu následně účtujeme částku ve výši 10 % hrubého měsíčního obratu e-shopu. Tím zajistíme dlouhodobý výkon a růst vašeho podnikání.

Posuňte svůj byznys vpřed